全港樓盤一站搜尋|港島|中原、美聯、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷 8 大平台實時比價
按平台篩選 — 中原、美聯、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷
按地區瀏覽 — 港島、九龍、新界、離島
📍 分區全部西灣河173太古123鰂魚涌122黃竹坑120北角97堅尼地城85鴨脷洲76貝沙灣75杏花邨63灣仔63筲箕灣61西半山57小西灣51跑馬地50西營盤38大坑道37華富15天后14赤柱11山頂4✓柴灣9淺水灣9薄扶林9中環2✓北角半山8中半山7司徒拔道7壽臣山7寶馬山7香港仔7中上環6中環/上環6南灣6大潭6舂磡角6西環0✓金鐘半山6銅鑼灣6
篩選 · 排序▼
全港放盤列表 · 港島 · 共 6 個
| 樓盤 | 平台 | 地區 | 座/樓/室 | 樓齡 | 實用↕ | 售價↕ | 呎價↕ | 刊登▼ | 標籤 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 豐林閣 | 美聯 | 港島 · 山頂 | 2座 / 中層 / B | — | 1,260 | $2,400萬 | $19,048 | 2026-05-08 | — | 詳情↗ |
| 浩誠樓 | 美聯 | 港島 · 中環 | B | — | 323 | $650萬 | $20,124 | 2026-05-05 | — | 詳情↗ |
| 喬苑 | 美聯 | 港島 · 山頂 | 低層 / B | — | 2,014 | $9,000萬 | $44,687 | 2026-05-01 | — | 詳情↗ |
| 欣翠閣 | 美聯 | 港島 · 中環 | 低層 / A | — | 522 | $850萬 | $16,284 | 2026-04-30 | — | 詳情↗ |
| 山頂花園 | 美聯 | 港島 · 山頂 | 半山洲107號 / -+_ | — | — | $850萬 | — | 2026-04-24 | — | 詳情↗ |
| 嘉麗園 | 美聯 | 港島 · 山頂 | 獨立屋 | 49.7年 | 2,989 | $2.68億 | $89,662 | 2026-03-20 | — | 詳情↗ |
豐林閣 · 2座 / 中層 / B
美聯港島 · 山頂1,260呎$19,048/呎
$2,400萬
刊 2026-05-08
浩誠樓 · 浩誠樓 / B
美聯港島 · 中環323呎$20,124/呎
$650萬
刊 2026-05-05
喬苑 · 喬苑 / 低層 / B
美聯港島 · 山頂2,014呎$44,687/呎
$9,000萬
刊 2026-05-01
欣翠閣 · 欣翠閣 / 低層 / A
美聯港島 · 中環522呎$16,284/呎
$850萬
刊 2026-04-30
山頂花園 · 半山洲107號 / -+_
美聯港島 · 山頂
$850萬
刊 2026-04-24
嘉麗園 · 獨立屋
美聯港島 · 山頂49.7年2,989呎$89,662/呎
$2.68億
刊 2026-03-20
關於 buyhouse.hk — 全港樓盤一站搜尋
buyhouse.hk 實時彙整香港 8 大主要地產平台(中原地產、美聯物業、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷)嘅放盤同租盤,覆蓋 1,700+ 個屋苑,現時收錄 34,022 個放盤、2,841 個租盤,每小時自動更新。你可以一次過比較唔同平台嘅同一個盤源,過濾價格、實用面積、呎價、樓層、樓齡、校網等條件搵筍盤。