全港樓盤實時搜尋|港島中原、美聯、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷 8 大平台一站比較
按平台篩選 — 中原、美聯、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷
按地區瀏覽 — 港島、九龍、新界、離島
📍 分區全部西灣河174太古124鰂魚涌123黃竹坑121北角98堅尼地城86鴨脷洲77貝沙灣76杏花邨64灣仔64筲箕灣62西半山58小西灣52跑馬地51西營盤39大坑道38華富16天后15赤柱5✓山頂11柴灣10淺水灣10薄扶林10中環2✓北角半山9中半山8司徒拔道8壽臣山8寶馬山8香港仔8中上環7中環/上環7南灣7大潭7舂磡角7西環0✓金鐘半山7銅鑼灣7
篩選 · 排序▼
全港放盤列表 · 港島 · 共 7 個
| 樓盤 | 平台 | 地區 | 座/樓/室 | 樓齡 | 實用↕ | 售價↕ | 呎價↕ | 刊登▼ | 標籤 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monterey | 美聯 | 港島 · 赤柱 | 第6A座 / 高層 / E | 65.5年 | 372 | $710萬 | $19,086 | 2026-05-09 | 連租約 | 詳情↗ |
| 富豪海灣 | 美聯 | 港島 · 赤柱 | 黃麻角道88號〈獨立屋〉 | — | 3,034 | $6,800萬 | $22,413 | 2026-05-06 | — | 詳情↗ |
| 浩誠樓 | 美聯 | 港島 · 中環 | B | — | 323 | $650萬 | $20,124 | 2026-05-05 | — | 詳情↗ |
| Monterey | 美聯 | 港島 · 赤柱 | 第1座 / 中層 / E | 65.5年 | 558 | $1,100萬 | $19,713 | 2026-05-04 | — | 詳情↗ |
| Monterey | 美聯 | 港島 · 赤柱 | 第6A座 / 低層 / A | 65.5年 | 845 | $1,650萬 | $19,527 | 2026-05-04 | — | 詳情↗ |
| 欣翠閣 | 美聯 | 港島 · 中環 | 低層 / A | — | 522 | $850萬 | $16,284 | 2026-04-30 | — | 詳情↗ |
| Monterey | 美聯 | 港島 · 赤柱 | 第5座 / 高層 / B | 65.5年 | 280 | $590萬 | $21,071 | 2026-04-27 | — | 詳情↗ |
Monterey · 第6A座 / 高層 / E
美聯港島 · 赤柱65.5年372呎$19,086/呎
$710萬
刊 2026-05-09
連租約
富豪海灣 · 黃麻角道88號〈獨立屋〉
美聯港島 · 赤柱3,034呎$22,413/呎
$6,800萬
刊 2026-05-06
浩誠樓 · 浩誠樓 / B
美聯港島 · 中環323呎$20,124/呎
$650萬
刊 2026-05-05
Monterey · 第1座 / 中層 / E
美聯港島 · 赤柱65.5年558呎$19,713/呎
$1,100萬
刊 2026-05-04
Monterey · 第6A座 / 低層 / A
美聯港島 · 赤柱65.5年845呎$19,527/呎
$1,650萬
刊 2026-05-04
欣翠閣 · 欣翠閣 / 低層 / A
美聯港島 · 中環522呎$16,284/呎
$850萬
刊 2026-04-30
Monterey · 第5座 / 高層 / B
美聯港島 · 赤柱65.5年280呎$21,071/呎
$590萬
刊 2026-04-27
關於 buyhouse.hk — 全港樓盤一站搜尋
buyhouse.hk 實時彙整香港 8 大主要地產平台(中原地產、美聯物業、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷)嘅放盤同租盤,覆蓋 1,700+ 個屋苑,現時收錄 34,022 個放盤、2,841 個租盤,每小時自動更新。你可以一次過比較唔同平台嘅同一個盤源,過濾價格、實用面積、呎價、樓層、樓齡、校網等條件搵筍盤。