全港樓盤實時搜尋|港島中原、美聯、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷 8 大平台一站比較
按平台篩選 — 中原、美聯、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷
按地區瀏覽 — 港島、九龍、新界、離島
📍 分區全部北角18筲箕灣10西營盤10中環3✓中上環8北角半山8堅尼地城8太古8寶馬山8華富2✓香港仔8鰂魚涌8鴨脷洲8黃竹坑8天后7山頂7西半山7貝沙灣7赤柱1✓中半山6中環/上環6南灣0✓司徒拔道6壽臣山6大坑道6大潭6小西灣6杏花邨6柴灣6淺水灣6灣仔6舂磡角6薄扶林6西灣河6西環6跑馬地6金鐘半山6銅鑼灣6
篩選 · 排序▼
全港放盤列表 · 港島 · 共 6 個
| 樓盤 | 平台 | 地區 | 座/樓/室 | 樓齡 | 實用↕ | 售價↕ | 呎價↕ | 刊登▼ | 標籤 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 南北行大廈 | HKP 香港置業 | 港島 · 中環 | 中層 | — | 924 | $1,150萬 | $12,446 | 2026-05-11 | — | 詳情↗ |
| 嘉隆苑 | HKP 香港置業 | 港島 · 華富 | D座 / 中層 / 6 | 34.4年 | 401 | $420萬 | $10,474 | 2026-05-09 | — | 詳情↗ |
| 寶華軒 | HKP 香港置業 | 港島 · 中環 | 低層 / C | — | 566 | $1,200萬 | $21,201 | 2026-05-06 | — | 詳情↗ |
| 裕利大廈 | HKP 香港置業 | 港島 · 中環 | 低層 / B | — | 260 | $430萬 | $16,538 | 2026-05-02 | — | 詳情↗ |
| Monterey | HKP 香港置業 | 港島 · 赤柱 | 第6B座 / 中層 / F | 65.5年 | 365 | $658萬 | $18,027 | 2026-05-01 | — | 詳情↗ |
| 華富閣 | HKP 香港置業 | 港島 · 華富 | 中層 / C | — | 397 | $398萬 | $10,025 | 2026-04-29 | — | 詳情↗ |
南北行大廈 · 南北行大廈 / 中層
HKP 香港置業港島 · 中環924呎$12,446/呎
$1,150萬
刊 2026-05-11
嘉隆苑 · D座 / 中層 / 6
HKP 香港置業港島 · 華富34.4年401呎$10,474/呎
$420萬
刊 2026-05-09
寶華軒 · 寶華軒 / 低層 / C
HKP 香港置業港島 · 中環566呎$21,201/呎
$1,200萬
刊 2026-05-06
裕利大廈 · 裕利大廈 / 低層 / B
HKP 香港置業港島 · 中環260呎$16,538/呎
$430萬
刊 2026-05-02
Monterey · 第6B座 / 中層 / F
HKP 香港置業港島 · 赤柱65.5年365呎$18,027/呎
$658萬
刊 2026-05-01
華富閣 · 華富閣 / 中層 / C
HKP 香港置業港島 · 華富397呎$10,025/呎
$398萬
刊 2026-04-29
關於 buyhouse.hk — 全港樓盤一站搜尋
buyhouse.hk 實時彙整香港 8 大主要地產平台(中原地產、美聯物業、利嘉閣、28Hse、House730、香港置業、5平方、宅谷)嘅放盤同租盤,覆蓋 1,700+ 個屋苑,現時收錄 34,022 個放盤、2,841 個租盤,每小時自動更新。你可以一次過比較唔同平台嘅同一個盤源,過濾價格、實用面積、呎價、樓層、樓齡、校網等條件搵筍盤。